Діяльність

        ТОВ “Проектно-виробнича фірма ЕЛЕКТРОСВІТ” є виробником світильників для промислових підприємств, громадських будівель, зовнішнього освітлення населених пунктів, а також для застосування в галузі світлокультури рослин та тваринництві.
        Підприємство є ОЕМ партнером компанії Philips Lighting та Philips Led Horti, що дозволяє нам представляти на ринку унікальні продукти відомого бренду.
    З спектром продукції та послуг нашого підприємства Ви можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. Вся продукція підприємства сертифікована в Україні, Білорусії, Казахстані, Росії. Інноваційність продукції та інженерних рішень підтверджено патентами на корисні моделі, промислові зразки і товарні знаки.
        Ми налаштовані на співпрацю з Вами !

Місія, бачення та політика у сфері якості підприємства

        Ми працюємо у сферах освітлення тепличних господарств, вуличного освітлення, адміністративного освітлення. Головне в нашій роботі — індивідуальний підхід до замовників, якого ми дотримуємось, щоб розширити спільні можливості та разом набути сталого розвитку. 
        Наше підприємство у майбутньому — бренд європейського ринку з високим рівнем культури виробництва і конкурентоспроможності.


      У вигідному світлі !

1.Підприємство гарантує задоволення застосовних вимог результативними процесами управління.
2.Підприємство докладає зусиль, щоб набути знань, навичок, інших компетентностей необхідних для сталого успіху.
3.Підприємство розвиває взаємовигідні стосунки з зацікавленими сторонами, щоб разом створювати цінності.
4.Пріоритетним для підприємства є забезпечення ресурсами для результативного функціювання процесів й відповідності товарів та послуг в умовах мінливого зовнішнього середовища.
5.Дирекція підприємства забезпечує підтримання соціально комфортного
внутрішнього середовища залучення працівників.
6.Дирекція підприємства бере на себе зобов’язання постійно поліпшувати
результативність системи менеджменту якістю


Коротка історія підприємства

        Підприємство створене в 2003 році. Першою продукцією були світильники для тепличних господарств серії ЖСП01 У ТО з натрієвими лампами високого тиску. Їх відмінні на той час світлотехнічні та експлуатаційні характеристики забезпечили широке впровадження: ТОВ “Тандем”, ТОВ “Голландські троянди”, ТОВ “Вікторія”, ПОСП “Уманський тепличний комбінат” та інші. Випуск перших світильників супроводжувався активним розвитком проектної діяльності.
(фотографії світильників серії ЖСП 01 У ТО)
        В 2005 році підприємство приступило до випуску нової серії світильників типу ЖСП 08 У ТО. Елегантний і водночас функційний корпус силового блоку, знімні відбиваючі системи різних концентрацій потоку випромінювання — зміни в новій серії світильників, випуск яких розпочато під торговою маркою “Agro-Papillon”.        Один з нових напрямів діяльності в 2007 році — спортивне освітлення. Розробка проекту, виготовлення обладнання, монтаж і налаштування — всі ці роботи зосереджені на підприємстві. Першим об’єктом впровадження був стадіон команди першої ліги “Кримтеплиця”.
(фотографії стадіону “Кримтеплиця”)
        Також розпочато випуск світильників серії ЖСП 13 У ТО, що розраховані для експлуатації з лампами типу MASTER GreenPower фірми Philips. Цього ж року підприємство стає OEM партнером цієї фірми. Результатом впровадження світильників на тепличних комбінатах стало збільшення продуктивності рослин на 10-15 %.        В 2008 році підприємство вийшло на ринок СНД: продукція сертифікована в Росії, Білорусії та Казахстані. Освоєно випуск люмінесцентних світильників серій ЛПО 20 У і ЛПП 22 У для офісних та виробничих приміщень. З метою популяризації енергоощадних технологій в школах міста Тернополя змонтовано декілька систем освітлення “Клас”, що укомплектовані світильниками ЛПО 20 У з керованими електронними апаратами.
(фотографії системи клас)
        Результатом роботи підприємства в 2009 році стали вуличні світильники типу ЖКУ, РКУ, ГКУ, ЛКУ. Налагоджено зовнішньоекономічні відносини з основними постачальниками комплектувальних виробів, розпочато роботу з впровадження системи якості по стандарту ISO 9001.
        Послідовна політика підприємства в підтримці енергоощадних технологій, створенні ефективних конструкцій світильників дозволила зайняти домінуюче становище в сегменті штучних систем освітлення для тепличних господарств України і, як наслідок, отримати нагороди — переможець 2009, 2010 років у Всеукраїнському конкурсі якості продукції “100 кращих товарів України”.
        У 2010 році на підприємстві сертифіковано систему менеджменту якістю у відповідності до стандарту ISO 9001:2008.
        В 2011 році освоєно випуск пожежобезпечного світильника серії ЛПП 23 У “Титан”.
        В 2013 році проведено модернізацію дизайну світильників серії ЖСП 13 У ТО. На сучасному етапі активно проводиться розробка світлодіодних світильників.
(фотографії світильників серії ЖСП 13 У Н)
            На сьогоднішній день наше підприємство — це сучасні енергоощадні технології, інноваційність інженерних рішень, індивідуальні підходи до проектів, комплексна побудова систем освітлення; це висококваліфікований, відданий своїй справі персонал.