Проектування систем освітлення

icon
icon
       Наша компанія пропонує повний спектр послуг з проектування. Ми зробимо проект штучного освітлення, який включатиме: інформаційний листок, технічне завдання на розробку системи освітлення та енергоживлення, світлотехнічний розрахунок, комплекти проектної і робочої документації, технічні описи, специфікацію виробів і матеріалів, креслення нестандартного обладнання, паспортизацію, акт здавання – приймання робіт.

    Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в галузі проектування в максимально короткі терміни розроблять проект освітлення, який буде відповідати оптимальним світлотехнічним та електротехнічним рішенням. Ми жорстко дотримуємося норм освітленості, тому що надлишок освітленості так само поганий як і нестача.

    Всі проектні рішення виконуються в найсучасніших і ефективних програмних комплексах, що, як результат, позитивно відбивається на термінах і якості продукції, що випускається , проектній документації.
    В процесі розробки проект освітлення враховує все: від побажань клієнта і його фінансових можливостей до архітектурних особливостей об'єкта і його технічного призначення.

 


  Інформаційний лист