Проектування та виготовлення оптичних систем з матеріалу ALANOD

icon
icon
    Відбиваюча система дає змогу сформувати потрібну криву світлорозподілу будь-якого світлового приладу. Розробка такої системи є складним процесом і в наш час виконується спеціалістами у сфері оптики за допомогою систем автоматизованого проектування. Цей процес полягає у знаходженні оптимального взаємного розташування усіх відбиваючих поверхонь для формування необхідної кривої сили світла. Усі теоретичні розрахунки проходять стадію макетування та лабораторних вимірів. Після розробки конструкторської документації та практичного підтвердження заданих вимог, відбивач вважається підготовленим для серійного виробництва.
    Для виробництва відбиваючих систем ми використовуєм матеріали німецької компанії “Alanod” з коефіцієнтом відбивання >95%, що гарантує відмінні показники отриманих відбивачів.
Наша компанія протягом багатьох років займається розробкою власних відбиваючих систем і має якісну інтелектуальну та матеріальну базу. Ми пропонуєм клієнтам розробку відбиваючих систем з необхідними параметрами, та гарантуєм високий рівень виконання.