Діяльність

        ТОВ “Проектно-виробнича фірма ЕЛЕКТРОСВІТ” є виробником світильників для промислових підприємств, громадських будівель, зовнішнього освітлення населених пунктів, а також для застосування в галузі світлокультури рослин та тваринництві.
        Підприємство є ОЕМ партнером компанії Philips Lighting та Philips Led Horti, що дозволяє нам представляти на ринку унікальні продукти відомого бренду.
    З спектром продукції та послуг нашого підприємства Ви можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. Вся продукція підприємства сертифікована в Україні, Білорусії, Казахстані, Росії. Інноваційність продукції та інженерних рішень підтверджено патентами на корисні моделі, промислові зразки і товарні знаки.
        Ми налаштовані на співпрацю з Вами !

Місія та бачення підприємства

Ми працюємо у сфері освітлення світлокультури тепличних господарств закритого ґрунту. Головне в нашій роботі — індивідуальний підхід до замовників, якого ми дотримуємось, щоб розширити спільні можливості та разом набути сталого розвитку.
Наше підприємство у майбутньому — компанія європейського ринку з високим рівнем культури виробництва.

 
Політика у сфері якості підприємства

      У вигідному світлі !

1 Підприємство забезпечує якість товарів та послуг результативною організацією процесів управління.

2 Пріоритетним є постійне технологічне вдосконалення, щоб виконати застосовні вимоги. Збереження ресурсів через зниження собівартості — шлях до підвищення якості. Якість товарів та послуг забезпечуємо якістю процесів.

3 Підприємство спрямовує ресурси та докладає зусиль, щоб набути знань, навичок, інших компетентностей необхідних для сталого успіху.

4 Підприємство розвиває взаємовигідні стосунки з зацікавленими сторонами, щоб разом створювати цінності.

5 Дирекція підприємства гарантує єдинство політики та цілей у сфері якості, створення й підтримання комфортного внутрішнього середовища залучення працівників, а їх компетентність є визначальним атрибутом.

6 Дирекція підприємства бере на себе зобов’язання підтримувати функціювання системи менеджменту якістю та постійно поліпшувати її результативність.


Коротка історія підприємства

        Підприємство створене в 2003 році. Першою продукцією були світильники для тепличних господарств серії ЖСП01 У ТО з натрієвими лампами високого тиску. Їх відмінні на той час світлотехнічні та експлуатаційні характеристики забезпечили широке впровадження: ТОВ “Тандем”, ТОВ “Голландські троянди”, ТОВ “Вікторія”, ПОСП “Уманський тепличний комбінат” та інші. Випуск перших світильників супроводжувався активним розвитком проектної діяльності.
(фотографії світильників серії ЖСП 01 У ТО)
        В 2005 році підприємство приступило до випуску нової серії світильників типу ЖСП 08 У ТО. Елегантний і водночас функційний корпус силового блоку, знімні відбиваючі системи різних концентрацій потоку випромінювання — зміни в новій серії світильників, випуск яких розпочато під торговою маркою “Agro-Papillon”.        Один з нових напрямів діяльності в 2007 році — спортивне освітлення. Розробка проекту, виготовлення обладнання, монтаж і налаштування — всі ці роботи зосереджені на підприємстві. Першим об’єктом впровадження був стадіон команди першої ліги “Кримтеплиця”.
(фотографії стадіону “Кримтеплиця”)
        Також розпочато випуск світильників серії ЖСП 13 У ТО, що розраховані для експлуатації з лампами типу MASTER GreenPower фірми Philips. Цього ж року підприємство стає OEM партнером цієї фірми. Результатом впровадження світильників на тепличних комбінатах стало збільшення продуктивності рослин на 10-15 %.        В 2008 році підприємство вийшло на ринок СНД: продукція сертифікована в Росії, Білорусії та Казахстані. Освоєно випуск люмінесцентних світильників серій ЛПО 20 У і ЛПП 22 У для офісних та виробничих приміщень. З метою популяризації енергоощадних технологій в школах міста Тернополя змонтовано декілька систем освітлення “Клас”, що укомплектовані світильниками ЛПО 20 У з керованими електронними апаратами.
(фотографії системи клас)
        Результатом роботи підприємства в 2009 році стали вуличні світильники типу ЖКУ, РКУ, ГКУ, ЛКУ. Налагоджено зовнішньоекономічні відносини з основними постачальниками комплектувальних виробів, розпочато роботу з впровадження системи якості по стандарту ISO 9001.
        Послідовна політика підприємства в підтримці енергоощадних технологій, створенні ефективних конструкцій світильників дозволила зайняти домінуюче становище в сегменті штучних систем освітлення для тепличних господарств України і, як наслідок, отримати нагороди — переможець 2009, 2010 років у Всеукраїнському конкурсі якості продукції “100 кращих товарів України”.
        У 2010 році на підприємстві сертифіковано систему менеджменту якістю у відповідності до стандарту ISO 9001:2008.
        В 2011 році освоєно випуск пожежобезпечного світильника серії ЛПП 23 У “Титан”.
        В 2013 році проведено модернізацію дизайну світильників серії ЖСП 13 У ТО. На сучасному етапі активно проводиться розробка світлодіодних світильників.
(фотографії світильників серії ЖСП 13 У Н)
            На сьогоднішній день наше підприємство — це сучасні енергоощадні технології, інноваційність інженерних рішень, індивідуальні підходи до проектів, комплексна побудова систем освітлення; це висококваліфікований, відданий своїй справі персонал.